Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Water Home
         
 
Misja
Dofinansowanie z UE
Media o nas
Pliki do pobrania
 

Domy na wodzie

Firma WaterHome oferuje możliwość zagospodarowania linii brzegowej polskich rzek i jezior poprzez budowę domów jednorodzinnych oraz innych obiektów takich jak hotele, kluby, restauracje.
Nasza firma posiada wiedzę i rozwiązania techniczne pozwalające na wybudowanie własnego domu lub rozwój działalności biznesowej na wodzie. Realizujemy obiekty które są posadowione na specjalnym systemie pływającym. Konstrukcja i wykonanie betonowych pływaków gwarantują bezpieczeństwo, stabilność, pływalność konstrukcji, wytrzymałość na wszelkie warunki pogodowe bez konieczności wykonywania prac konserwacyjnych w trakcie ich użytkowania. Domy i inne obiekty wybudowane na tym systemie oferują wszelkie udogodnienia i komfort porównywalny do domów budowanych na lądzie tradycyjną technologią.

Bliskość natury

Naszym celem jest projektowanie i budowa obiektów pływających w poszanowaniu środowiska naturalnego i walorów krajobrazowych. Chcemy tworzyć unikalne miejsca gdzie z przyjemnością można mieszkać, wypoczywać i aktywnie spędzać czas nad wodą. Miejsca, które przyczynią się do rozwoju turystki, żeglarstwa, sportów wodnych jak również będą atrakcyjną formą prowadzenia biznesu.

Współpraca

W zakresie naszej działalności jest doradztwo, projektowanie, realizacja i serwis zrealizowanych już inwestycji.
Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w procesie inwestycyjnym, zarówno w trakcie przygotowywania inwestycji jak również i po jej zakończeniu. W aktywny sposób wspieramy naszych klientów w procesie uzyskiwania niezbędnych pozwoleń administracyjnych, opinii lub zaświadczeń. Budujac obiekty pływające posługujemy się opracowanymi przez nasz zespół projektami domów jednorodzinnych lub obiektów biznesowych.
Jako inwestor zastępczy prowadzimy powierzone nam projekty zgodnie z technologią i ustalonym standardem wykończenia. Realizujemy projekty pod klucz włącznie z pełnym wyposażeniem. Nie ograniczamy się tylko do wybudowania i wykończenia obiektu. Nadzorujemy także budowę niezbędnej do funkcjonowania naszych obiektów infrastruktury na brzegu i na wodzie.

 

 
  Copyright 2008 WATER HOME Floating Real Estate. Projekt: arch. Tomasz Chmielewski i Robert Szumielewicz. Strona www: PIKTO