Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Oferta - domy na wodzie Dom i Woda
         
 
Oferta - domy na wodzie
Pływający dom - projekt nr 1
Pływający dom - projekt nr 2
Wyposażenie dodatkowe
domu na wodzie
 

Domy na wodzie - Dla osób, które cenią:

  • aktywny wypoczynek i styl życia
  • sporty wodne i bliskość natury
  • zabawę w gronie znajomych i przyjaciół lub romantyczne wieczory we dwoje
  • wyjątkową lokalizację
  • wysoki standard wykończenia

proponujemy nasze luksusowe pływające domy.

Realizowane przez nas domy na wodzie nie odbiegają komfortem zamieszkania od tradycyjnych domów jednorodzinnych. Projektujemy domy całoroczne lub sezonowe. Wszystkie projekty realizujemy z pełnym wykończeniem i wyposażeniem wnętrz - w standardzie pod "klucz".
Sposób i technologia wykonania domu na wodzie opiera się na klasycznym projekcie architektonicznym. Dom posadowiony jest na specjalnym betonowym systemie pływającym. Konstrukcja domu szkieletowa - stalowa lub drewniana. Dom wyposażony we wszelkie udogodnienia - pełny węzeł sanitarny, instalację elektryczną 230 V, centralne ogrzewanie - zobacz technologię. Standard i sposób wykończenia wnętrz realizujemy w oparciu o indywidualnie przygotowany projekt.

Dla państwa wygody i bezpieczeństwa pływający dom może być wyposażony także w szereg dodatkowych urządzeń lub instalacji - zobacz listę wyposażenia dodatkowego domu na wodzie.

 

 
Domy na wodzie WATER HOME Floating Real Estate (c) 2010. Projekt architektoniczny: arch. Tomasz Chmielewski i Robert Szumielewicz. Projekt strony www: DRAGONFLY