Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Biznes i Woda
         
 
Oferta
Dofinansowanie z UE
Obiekt na wodzie - projekt nr 1
Obiekt na wodzie - projekt nr 2
Mariny mieszkalne
 

Dofinansowanie z Unii Europejskiej

Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej otworzyło przedsiębiorcom, samorządom, a także wielu innym instytucjom drogę do ubiegania się o środki finansowe z funduszy strukturalnych UE. Wśród wielu programów pomocowych w latach 2007-2013 znajdują się liczne działania, kładące nacisk na rozwój turystyki, uatrakcyjnienie regionu, poprawę infrastruktury linii brzegowej morza, jezior oraz szlaków wodnych itp. Oznacza to, że również w najbliższych latach pojawiają się możliwości finansowania zakupu produktów firmy Water Home w ramach inwestycyjnych projektów realizowanych przez uprawnionych wnioskodawców. Przedsiębiorstwo Water Home, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, zdecydowało się na nawiązanie współpracy z Kancelarią Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz (www.kdg.waw.pl), specjalizującą się w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania, ze szczególnym uwzględnieniem dotacji unijnych przeznaczonych na dofinansowanie infrastruktury z obszaru sportu i turystyki. Produkt firmy Water Home w ocenie ekspertów KDG, ma realną szansę na uzyskanie dofinansowania unijnego z racji swojej innowacyjności co do pomysłu, nowoczesnej technologii i szerokiej gamy zastosowań, zarówno dla sektora prywatnego jak i publicznego.

Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji nt. możliwości pozyskiwania funduszy unijnych i krajowych na ten oraz inne cele. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: kdg@kdg.waw.pl lub bezpośrednio pod nr tel. (022) 499 51 80.

Zapraszamy

Jan Kordasiewicz

 
Domy na wodzie WATER HOME Floating Real Estate (c) 2010. Projekt architektoniczny: arch. Tomasz Chmielewski i Robert Szumielewicz. Projekt strony www: DRAGONFLY